Kolečka Undercover Cosmic Pulse (1ks), 86A, 110

Skvělá kola navržená pro vynikající výkon. Kolečka Undercover Cosmic Pulse 110MM 86A jsou součástí vzrušující kolekce Cosmic.... více informací »
Kolečka Undercover Cosmic Pulse (1ks)
Značka: Powerslide
485 Kč
DO OBCHODU >
Skvělá kola navržená pro vynikající výkon. Kolečka Undercover Cosmic Pulse 110MM 86A jsou součástí vzrušující kolekce Cosmic....

Skvělá kola navržená pro vynikající výkon.

Kolečka Undercover Cosmic Pulse 110MM 86A jsou součástí vzrušující kolekce Cosmic. Jsou ve velikosti 110 mm a tvrdosti 86A. Vypadají a jsou skvělé pro nejnáročnější bruslení. Skvělá kola navržená pro vynikající výkon.

UNDERCOVER je již několik let lídrem na trhu agresivních kol. Pravděpodobně nejlepší dostupná PU směs ve spojení s velkým týmem špičkových čepelí, vynikající kvalitou i kreativním a barevným designem.


Oblíbený a kvalitní produkt Kolečka Undercover Cosmic Pulse (1ks), 86A, 110 máte možnost najít rovněž tady na stránkách zařazený v kategorii fitness! Vyhledejte si parádní produkty ze zmíněné sekce za super ceny!

Zlevněný produkt Kolečka Undercover Cosmic Pulse (1ks), 86A, 110 od odblíbeného výrobce Powerslide máte možnost nakoupit bezpečně online za outletovou cenu! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 485 Kč.