Kolečka Undercover Cosmic Interference (4ks), 86A, 76

Cosmic Interference 76 je rychlé a trvanlivé kolo speciálně vyrobené pro freeskate a městské bruslení. Cosmic Interference 76 je... více informací »
Kolečka Undercover Cosmic Interference (4ks)
Značka: Powerslide
1 455 Kč
DO OBCHODU >
Cosmic Interference 76 je rychlé a trvanlivé kolo speciálně vyrobené pro freeskate a městské bruslení. Cosmic Interference 76 je...

Cosmic Interference 76 je rychlé a trvanlivé kolo speciálně vyrobené pro freeskate a městské bruslení.

Cosmic Interference 76 je rychlé a trvanlivé kolo speciálně vyrobené pro freeskate a městské bruslení. 86a tvrdý urethan je kombinován s plným poloměrem, což přináší extrémní manévrovatelnost tohoto kola, které je o velikosti 76 mm. Vyyrobeno v Texasu v USA. Cosmic kolečka vždy nabízejí svěží nové designy a více barevných možností.

Tento kvalitní produkt Kolečka Undercover Cosmic Interference (4ks), 86A, 76 máte možnost koupit mimo jiné tady a teď na našem webu v sekci fsk! Nyní si můžete koupit ještě další výrobky z této oblíbené kategorie ve výprodejové akci. To není všechno, náš sortiment je široký. U nás v nabídce najdete další produkty od značky Powerslide. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Výrobce Powerslide má na skladě top výrobky !

Akční a ve slevě kousek Kolečka Undercover Cosmic Interference (4ks), 86A, 76 značky Powerslide lze nakoupit aktuálně trvale výhodně. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 1 455 Kč.