Kolečka Chaya Neon LED White (4ks), 65, 38, 78A

Venkovní kolečka Chaya Neons LED zajistí, že budete vyčnívat z davu. Venkovní kolečka Chaya Neons LED zajistí, že budete... více informací »
Kolečka Chaya Neon LED White (4ks)
Značka: Powerslide
779 Kč
DO OBCHODU >
Venkovní kolečka Chaya Neons LED zajistí, že budete vyčnívat z davu. Venkovní kolečka Chaya Neons LED zajistí, že budete...

Venkovní kolečka Chaya Neons LED zajistí, že budete vyčnívat z davu.

Venkovní kolečka Chaya Neons LED zajistí, že budete vyčnívat z davu.

Toto outdoorové kolo vyrobené z odolného polyuretanu (PU) se super vysokým odrazem a tvrdostí 78A je vysoce kvalitní, plynule se odvaluje a svítí jasně díky řadě bílých LED světel v náboji, která se lesknou, když se kolo točí. Perfektní pro zářivé osvětlení na vnitřních diskotékách nebo pro večerní plavby venku – ať už pro zábavu nebo pro udržení bezpečí. Neonová LED kola jsou k dispozici v šesti jasných zářivých barvách – bílá, růžová, modrá, červená, fialová a černá.

Levný produkt Kolečka Chaya Neon LED White (4ks), 65, 38, naleznete také na našich stránkách v populární kategorii quad! Vyhledejte si ještě podobné produkty ve zmíněné kategorii za nejnižší cenu! Náš sortiment je široký, podívejte se taky na další kousky od značky Powerslide. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Vynikající výrobek Kolečka Chaya Neon LED White (4ks), 65, 38, 78A od značky se skvělou pověstí Powerslide je k dostání na našich stránkách teď za akční cenu! Na našich stránkách za 779 Kč.