Kolečka Chaya Neon LED Red (4ks), 65, 38, 78A

Venkovní kolečka Chaya Neons LED zajistí, že budete vyčnívat z davu. Venkovní kolečka Chaya Neons LED zajistí, že budete... více informací »
Kolečka Chaya Neon LED Red (4ks)
Značka: Powerslide
779 Kč
DO OBCHODU >
Venkovní kolečka Chaya Neons LED zajistí, že budete vyčnívat z davu. Venkovní kolečka Chaya Neons LED zajistí, že budete...

Venkovní kolečka Chaya Neons LED zajistí, že budete vyčnívat z davu.

Venkovní kolečka Chaya Neons LED zajistí, že budete vyčnívat z davu.

Toto outdoorové kolo vyrobené z odolného polyuretanu (PU) se super vysokým odrazem a tvrdostí 78A je vysoce kvalitní, plynule se odvaluje a svítí jasně díky řadě bílých LED světel v náboji, která se lesknou, když se kolo točí. Perfektní pro zářivé osvětlení na vnitřních diskotékách nebo pro večerní plavby venku – ať už pro zábavu nebo pro udržení bezpečí. Neonová LED kola jsou k dispozici v šesti jasných zářivých barvách – bílá, růžová, modrá, červená, fialová a černá.


Oblíbený výrobek Kolečka Chaya Neon LED Red (4ks), 65, jde sehnat ještě na stránkách zařazený v kategorii quad. Nyní koupíte zcela nové produkty ve zmíněné kategorii v akci. To ale ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více. Prozkoumejte u nás také více skvělých kousků od značky Powerslide. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce Powerslide vám poskytuje kvalitní sortiment.! Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.

Tento akční produkt Kolečka Chaya Neon LED Red (4ks), 65, 38, 78A od společnosti s úžasnou pověstí Powerslide lze nakoupit právě trvale výhodně! Cena již od 779 Kč.