Knapper Hokejbalová taška Knapper AK5

Hokejbalová taška AK5 je speciálně navržená pro potřeby hokejbalistů. Taška AK5 má dělené kapsy, a je perfektně organizovaná. Bez problému... více informací »
Knapper Hokejbalová taška Knapper AK5
Značka: Knapper
899 Kč
DO OBCHODU >
Hokejbalová taška AK5 je speciálně navržená pro potřeby hokejbalistů. Taška AK5 má dělené kapsy, a je perfektně organizovaná. Bez problému...

Hokejbalová taška AK5 je speciálně navržená pro potřeby hokejbalistů. Taška AK5 má dělené kapsy, a je perfektně organizovaná. Bez problému oddělíte suché a mokré oblečení. Taška má velký otvor pro snadný přístup a vnitřní kapsu s oddělovačem. Popruh je polstrovaný, takže se taška pohodlně nosí. Taška je vyrobena ze zdvojeného PVC, takže je odolná vůči vodě a plísni.

Hokejbalová taška AK5 je speciálně navržená pro potřeby hokejbalistů. Taška AK5 má dělené kapsy, a je perfektně organizovaná. Bez problému oddělíte suché a mokré oblečení. Taška má velký otvor pro snadný přístup a vnitřní kapsu s oddělovačem. Popruh je polstrovaný, takže se taška pohodlně nosí. Taška je vyrobena ze zdvojeného PVC, takže je odolná vůči vodě a plísni.

Tento levný produkt Knapper Hokejbalová taška Knapper je k sehnání teď tu na webu v oblíbené sekci hokejové doplňky! Nyní si můžete koupit ještě podobné produkty z této populární kategorie ve výhodné akci. To ale není všechno, naše nabídka je široká. Prozkoumejte u nás více kousků od výrobce Knapper. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento designový produkt Knapper Hokejbalová taška Knapper AK5 od výrobce se skvělou pověstí Knapper pořídíte právě nyní na našich stránkách extra se slevou! Nyní zakoupíte za 899 Kč.