Klouzavé disky Gliding Discs

Klouzavé disky Merco Gliding Disc "přivážejí" nový rozměr posilování, tvarování postavy a zpevňování vnitřního svalstva... více informací »
Klouzavé disky Gliding Discs
Značka: Merco
140 Kč
DO OBCHODU >
Klouzavé disky Merco Gliding Disc "přivážejí" nový rozměr posilování, tvarování postavy a zpevňování vnitřního svalstva...

Klouzavé disky Merco Gliding Disc „přivážejí“ nový rozměr posilování, tvarování postavy a zpevňování vnitřního svalstva těla. Princip cvičení spočívá v klouzavých pohybech po podlaze v různých směrech.

Klouzavé disky Merco Gliding Disc „přivážejí“ nový rozměr posilování, tvarování postavy a zpevňování vnitřního svalstva těla. Princip cvičení spočívá v klouzavých pohybech po podlaze v různých směrech. Velkou výhodou klouzavého pohybu je velká variabilita a rozsah cviků a šetrnost ke kloubům během cvičení. Klouzavé disky Merco Gliding Disc také vynikají svou univerzálností. Je možné je použít jak na ruce, tak i na nohy a především na všechny druhy interiérových povrchů, kdy se hladká strana využívá na koberce a textilní strana je určena pro tvrdé a hladké podlahy. Klouzavé disky Merco Gliding Disc jsou mobilní, lehká, zábavná a především velice účinná tréninková pomůcka k posílení celého těla bez zbytečných okolností. Průměr disku je 180 mm a výškou 9 mm.

Tento žádaný kus Klouzavé disky Gliding Discs od společnosti se zárukou kvality Merco snadno můžete sehnat momentálně na našich stránkách skutečně levně! V akci za cenu 140 Kč.