Kalhoty Sher-Wood Rekker Element 4 SR, černá, Senior, L

Tento neodolatelný produkt Kalhoty Sher-Wood Rekker Element 4 SR, černá, Senior, L od výrobce s mnohaletou tradicí Sher-Wood jednoduše pořídíte v naší online nabídce za příznivou cenu! Nabídky již od 1 949 Kč.
Kalhoty Sher-Wood Rekker Element 4 SR
Značka: Sher-Wood
1 949 Dostupnost: SKLADEM
DO OBCHODU >

Popis produktu

Základní model kalhot řady Rekker od kanadské značky Sherwood,

Základní model kalhot řady Rekker od kanadské značky Sherwood,

Kalhoty Sherwood Rekker Element Four Pant jsou vyrobeny z lisovaného plastu pro klíčovou ochranu před nárazy v oblasti boků, stehen a ledvin. Navíc měkká pěna dodává pohodlnou vrstvu po celých kalhotách a poskytuje tak začínajícím nebo rekreačním hokejistům příjemný zážitek ze hry.Kalhoty Sherwood Rekker Element Four Pant jsou vyrobeny z lisovaného plastu pro klíčovou ochranu před nárazy v oblasti boků, stehen a ledvin. Navíc měkká pěna dodává pohodlnou vrstvu po celých kalhotách a poskytuje tak začínajícím nebo rekreačním hokejistům příjemný zážitek ze hry.

Výjimečným prvkem je délkově nastavitelný systém střihu, který je za tuto cenu málokdy k vidění. Pro hráče, kteří stále rostou, nebo pro vysoké jedince, kteří mají štíhlý pas, vám tento prodlužovací systém umožňuje prodloužit kalhoty o 1″, čímž eliminuje mezery v ochraně! Navíc má každá noha otevírání na zip, takže si hráči mohou dále nastavit svůj střih.