Kalhoty CCM skate Pant SR, Senior, S, černá

Kalhoty CCM Skate Pants jsou vhodné především pro trenéry. VLASTNOSTI: Boční kapsy na zip, nastavitelný pas se stahovacími... více informací »
Kalhoty CCM skate Pant SR
Značka: CCM
1 779 Kč
DO OBCHODU >
Kalhoty CCM Skate Pants jsou vhodné především pro trenéry. VLASTNOSTI: Boční kapsy na zip, nastavitelný pas se stahovacími...

Kalhoty CCM Skate Pants jsou vhodné především pro trenéry. VLASTNOSTI: Boční kapsy na zip, nastavitelný pas se stahovacími šňůrami, reflexní páska v zadní části kolen a zip s automatickým zamykáním po stranách dolní části nohavic pro dokonalé padnutí.

Kalhoty CCM Skate Pants jsou vhodné především pro trenéry. VLASTNOSTI: Boční kapsy na zip, nastavitelný pas se stahovacími šňůrami, reflexní páska v zadní části kolen a zip s automatickým zamykáním po stranách dolní části nohavic pro dokonalé padnutí. VNITŘNÍ MATERIÁL: Podšívka ze špičkové strečové síťoviny a taftu s elastickým žakárovým pasem s logem CCM. LOGO: Strategicky umístěné našité logo CCM. SLOŽENÍ: 100 % polyester 80 g/m2. Voduodpuzující a antistatická úprava.

Tento velmi žádaný výrobek Kalhoty CCM skate Pant SR, Senior, S, černá od známé společnosti CCM jde sehnat právě nyní na našich stránkách skutečně výhodně! Momentálně v akci za 1 779 Kč.