HYPERLITE BLOCKER SR (DEMO)

Seniorská vyrážečka Bauer Vapor Hyperlite, která je dostupná jak v bílé, tak v některé z barevných variant. Jedná se o elitní model určený... více informací »
HYPERLITE BLOCKER SR (DEMO)
Značka: Bauer
14 999 Kč
DO OBCHODU >
Seniorská vyrážečka Bauer Vapor Hyperlite, která je dostupná jak v bílé, tak v některé z barevných variant. Jedná se o elitní model určený...

Seniorská vyrážečka Bauer Vapor Hyperlite, která je dostupná jak v bílé, tak v některé z barevných variant. Jedná se o elitní model určený zejména profesionálním gólmanům, takže při jeho vývoji byl kladen důraz na další zdokonalení použitých technologií. Staví mimo jiné na populární vyrážečce Ultrasonic, oproti ní se do modelu Hyperlite podařilo přidat ještě několik novinek. Jako první vás zaujme nízká hmotnost vyrážečky – díky nové asymetrické manžetě s volnou flexí je lehčí než dosavadní modely, což vám ve výsledku pomůže zase o kousek snížit celkovou váhu výstroje. Potěší vás i další novinka v podobě hráčské dlaně CONNEKT+ s možností individuálního nastavení délky. O vylepšení celkového balancu vyrážečky na ruce se pak stará asymetrická manžeta free-flex s novým jádrem Rebound Boost Core. Vyrážečka Vapor Hyperlite se zkrátka postará o to, aby pro vás chytání bylo pohodlnější než kdy dřív.
Tento kvalitní produkt HYPERLITE BLOCKER SR (DEMO) můžete nakoupit bez obtíží tady a teď na našem webu umístěný v rubrice vyrážečky. Nyní si můžete pořídit skvělé produkty z této známé rubriky snadno online.

Tento zlevněný kus HYPERLITE BLOCKER SR (DEMO) od skvělého a známého výrobce Bauer můžete koupit zrovna za extra cenu. V akci za cenu 14 999 Kč.