Holeně Bauer X S21 JR, Junior, 11″

Holeně Bauer X S21 JR -  jsou základním univerzálním chráničem holeně, jedná se o nástupce řady NSX a jsou určeny především... více informací »
Holeně Bauer X S21 JR
Značka: Bauer
1 349 Kč
DO OBCHODU >
Holeně Bauer X S21 JR -  jsou základním univerzálním chráničem holeně, jedná se o nástupce řady NSX a jsou určeny především...

Holeně Bauer X S21 JR –  jsou základním univerzálním chráničem holeně, jedná se o nástupce řady NSX a jsou určeny především hobby hokejistům nebo začínajícím hráčům.

Holeně Bauer X S21 JR –  jsou základním univerzálním chráničem holeně, jedná se o nástupce řady NSX a jsou určeny především hobby hokejistům nebo začínajícím hráčům.

Kotva tabulky velikostí

 

Popis:

  • Ochrana holenní části je z kvalitních plastů a je vytvořena vstřikováním.
  • Chránič je proti svému předchůdci užší, a díky tomu skvěle padne na nohu.
  • Díky technologii ErgoDynamic Lab knee je chránič přepracovaný a výsledkem je hlubší usazení kolene v chrániči, a tím je zvýšena bezpečnost a zafixování chrániče na noze.
  • Tato technologie byla vývojáři značky Bauer použita i u těch nejvyšších modelů.
  • Ochranu lýtkového svalu tvoří chránič s maximálním pokrytím a s výztuhou z PE materiálu.
  • Zapínání je tvořeno pomocí 2 pásků a nachází se v oblasti pod kolenem a druhý pásek je široký a umístěný pod lýtkem pro pohodlné zapnutí.
  • Vnitřní část je z měkčených materiálů a zajistí skvělé pohodlí.
  • Povrch vnitřní výstelky má úpravu pro ochranu a dokonale odvádí vlhkost.

Tento nejprodávanější produkt Holeně Bauer X S21 JR, Junior, 11″ lze nakoupit mimo jiné tu na stránkách umístěný v rubrice chrániče! Mrkněte na jiné produkty ze zmíněné sekce za příznivou cenu! U nás toho najdete mnohem více, u nás totiž najdete další skvělé produkty značky Bauer. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Dodavatel Bauer svým zákazníkům nabízí velmi kvalitní výrobky.!

Kvalitní a oblíbený produkt Holeně Bauer X S21 JR, Junior, 11" od výrobce se zárukou kvality Bauer máte možnost koupit u nás opravdu levně! Aktuálně výhodně za 1 349 Kč.