Hokejový suspenzor s podvazky Hejduk Black SR, Senior, 110, XL

Juniorský hokejový suspenzor Hejduk s podvazky. Klasický hokejový suspenzor s podvazky pro uchycení štulpen. U podvazků lze nastavit... více informací »
Hokejový suspenzor s podvazky Hejduk Black SR
Značka: Hejduk
409 Kč
DO OBCHODU >
Juniorský hokejový suspenzor Hejduk s podvazky. Klasický hokejový suspenzor s podvazky pro uchycení štulpen. U podvazků lze nastavit...

Juniorský hokejový suspenzor Hejduk s podvazky. Klasický hokejový suspenzor s podvazky pro uchycení štulpen. U podvazků lze nastavit požadovanou velikost.

Hokejový suspenzor Hejduk s podvazky. Klasický hokejový suspenzor s podvazky pro uchycení štulpen. U podvazků lze nastavit požadovanou velikost. Suspenzor Hejduk má v pase širokou gumu, která pohodlně drží chránič na svém místě. Suspik je jednou ze základních částí výbavy každého hokejisty. Jednotlivé velikosti jsou odlišeny podle obvodu pasu.


Ve slevě kus Hokejový suspenzor s podvazky Hejduk Black SR, Senior, 110, XL je k dispozici rovnou tady na webu v oblíbené kategorii suspenzory. Nyní si můžete pořídit akční zboží z této kategorie za báječnou cenu.

Unikátní produkt Hokejový suspenzor s podvazky Hejduk Black SR, Senior, 110, XL od značky s dlouholetou tradicí Hejduk jednoduše seženete bezpečně online za mimořádně nízkou cenu. Aktuálně v akci od 409 Kč.