Profihokejka - vše pro hokej

Hokejka Winnwell Q7 Grip SR 2016, Senior, 85, R, PS119

Tento kvalitní a levný výrobek Hokejka Winnwell Q7 Grip SR 2016, Senior, 85, R, PS119 od výrobce s dlouholetou historií Winnwell je k dispozici bezpečně online napořád výhodně. Akční cena již od 2 099 Kč.
Hokejka Winnwell Q7 Grip SR 2016
DO OBCHODU >
Značka: Winnwell
2 099
Popis produktu

Nová velmi kvalitní hokejka na lední hokej Winnwell Q7. Povedená hokejka Winnwell v atraktivním černém designu. Extrémně odolná hokejka s velmi nízkou váhou určená pro hráče krajských přeborů a náročné hobby hráče.

Nová velmi kvalitní hokejka na lední hokej Winnwell Q7. Povedená hokejka Winnwell v atraktivním černém designu. Extrémně odolná hokejka s velmi nízkou váhou určená pro hráče krajských přeborů a náročné hobby hráče.Hokejka Winnwell Q7 má stejně jako celá řada Q Series gripovou úpravu shaftu. Ideální hokejka do mládežnickcýh kategorií. Špičková hokejka s hmotností kolem 545 gramů. Výhradním dovozcem kanadské značky Winnwell Hockey pro ČR je společnost Hejduksport! Veškerý sortiment Winnwell tedy máme skladem! shaft: gripová úprava čepel: Epoxy Foam určení: amatérští a hobby hráči – krajský přebor a liga neregistrovaných hmotnost: 545 gramů (SR model) délka hole: 167 cm