Hokejka True SBP A6.0 SR, Senior, 75, R, TC2

Hokejka True SBP A6.0 je nejpevnější holí ze všech holí True pro rok 2018. Díky nové technologii BRT+ je hůl velmi lehká a její... více informací »
Hokejka True SBP A6.0 SR
Značka: True
6 896 Kč
DO OBCHODU >
Hokejka True SBP A6.0 je nejpevnější holí ze všech holí True pro rok 2018. Díky nové technologii BRT+ je hůl velmi lehká a její...

Hokejka True SBP A6.0 je nejpevnější holí ze všech holí True pro rok 2018. Díky nové technologii BRT+ je hůl velmi lehká a její váha je rozdělená do celé hole, díky tomu je skvěle vyvážena.

Ani u hokejek nemusí lehčí nutně znamenat lepší – tímto se řídí vývojáři značky True. Znamená to, že se zaměřili spíše pro pocit lehkosti při hře, než lehkost jako takovou. Tím, že je váha perfektně rozprostřena po celé holi, je pocit dokonalý. Skvěle vyvážená hůl totiž vytváří pocit lehkosti. Hůl je zároveň odolnější a lze s ní snáze prudce vystřelit.

True SBP A6.0 byla vyrobena pro elitní hráče NHL a pro všechny, kteří požadují bezkonkurenční výkon, rovnováhu a sílu.

Kickpoint je od středu dolů (mid to low).

Shaft je díky 25 vrstvám jednosměrných uhlíkových vláken velice odolný a díky nejvyšším technologiím a zaobleným hranám velmi příjemný do ruky.

Lehce matný grip.

Váha: 415 gramů

Tento kvalitní produkt můžete získat nyní tady na našich stránkách v sekci kompozitové hokejky! Nyní koupíte ostatní produkty z této oblíbené kategorie za báječnou cenu. U zákazníků oblíbený výrobce True dlouhodobě prodává kvalitní výrobky. za akční ceny! U nás nabízíme více, podívejte se taky na další prověřené kousky od dodavatele True. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený výrobek Hokejka True SBP A6.0 SR, Senior, 75, R, TC2 od výrobce s dlouholetou historií True jednoduše pořídíte právě teď u nás skutečně výhodně. V akci za cenu 6 896 Kč.