Hokejka True SBP A4.5 SR, Senior, 95, R, TC2

Oblíbená hokejka True SBP A4.5 nabízí vysokou kvalitu a nízkou váhu. Díky skvělému vyvážení máte pocit, že hrajete s hokejkou... více informací »
Hokejka True SBP A4.5 SR
Značka: True
4 318 Kč
DO OBCHODU >
Oblíbená hokejka True SBP A4.5 nabízí vysokou kvalitu a nízkou váhu. Díky skvělému vyvážení máte pocit, že hrajete s hokejkou...

Oblíbená hokejka True SBP A4.5 nabízí vysokou kvalitu a nízkou váhu. Díky skvělému vyvážení máte pocit, že hrajete s hokejkou té nejvyšší úrovně.

Stejně jako u nejvyššího modelu (A6.0) je hokejka tvořena patentovaným procesem Axenic, což znamená, že je z jednoho kusu. V holi je tak mnohem větší cit.

Čepel

je zase o něco lehčí a zároveň penvější, a to především díky technologii BRT+. Od paty čepele až po špičku jsou vložena dvě žebra, je tak dosaženo větší pevnosti a zároveň se podařilo zredukovat váhu i tloušťku čepele.

Kickpoint: střed hole

Váha: 450 gramů


Výjimečný produkt Hokejka True SBP A4.5 SR, Senior, 95, R, TC2 můžete nakoupit v pohodě tady na našem webu ve známé kategorii kompozitové hokejky! Nyní můžete najít zcela nové produkty ve zmiňované rubrice z pohodlí domova. Oblíbený výrobce True vám poskytuje velmi kvalitní sortiment.. Udělejte si radost! To ale ovšem není vše, naše nabídka je široká. Prozkoumejte u nás také více skvělých kousků od výrobce True. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Designový produkt Hokejka True SBP A4.5 SR, Senior, 95, R, TC2 od oblíbené značky True jednoduše můžete získat již dnes za zcela nejnižší cenu. Nabídka od 4 318 Kč.