Hokejka Sher-Wood Rekker Element Pro SR, Senior, 65, L, PP26

Tento kvalitní produkt Hokejka Sher-Wood Rekker Element Pro SR, Senior, 65, L, PP26 od přední společnosti Sher-Wood dostanete v naší nabídce za výhodné peníze. V současnosti pořídíte za cenu 5 029 Kč. EAN: 627934779491
Hokejka Sher-Wood Rekker Element Pro SR
Značka: Sher-Wood
5 029 Dostupnost: SKLADEM
DO OBCHODU >

Popis produktu

Druhý nejvyšší model řady Rekker.

Druhý nejvyšší model řady Rekker.

Čepel a shaft jsou vyrobeny z uhlíkových vláken Blackline xxv: lehká vazba z uhlíkových vláken s více než 25 000 vláken vytvářejících lepší stabilitu a snížení torzního ohybu.

Původní čepel VRF je nahrazena novou VRF X, která doznala úprav především díky prodloužené výztuze kolem špičky čepele, což z ní dělá vůbec nejodolnější čepel Sherwood.

R-fire kick point ocení každý milovník střely zápěstím. Díky nízkému bodu ohybu (low kick point), lze v mžiku vypálit ostrou ránu a skórovat tak z každé pozice.

Technologie Featherlite XT se pak stará o to nejlepší vyvážení a ovladatelnost hokejky. Jedná se o vrstvy uhlíkových vláken, které jsou strategicky rozmístěny tak, aby splňovaly tyto vlastnosti.

Pro to nejlepší držení hole je tu inovace Textured Grip and spray grip coating, díky ní máte to neljepší držení ve všech herních situacích po celé délce hole.