Hokejka Sher-Wood Rekker Element 2 JR, Junior, 35, L, PP28

Střední třída řady Rekker, která nabízí skvělý poměr cena/výkon. Střední třída řady Rekker, která nabízí skvělý... více informací »
Hokejka Sher-Wood Rekker Element 2 JR
Značka: Sher-Wood
1 799 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Střední třída řady Rekker, která nabízí skvělý poměr cena/výkon.

Střední třída řady Rekker, která nabízí skvělý poměr cena/výkon.

Stejně jako všechny hole řady Rekker má i hokejka Sherwood Rekker RE 2 nízký bod ohybu (kick point), což ocení především pohotoví střelci.

Čepel a shaft jsou vyrobeny z uhlíkových vláken Blackline xxv: lehká vazba z uhlíkových vláken s více než 25 000 vláken vytvářejících lepší stabilitu a snížení torzního ohybu.

Čepel hole je díky speciální výztuže pevná a odolná.

Pro to nejlepší držení hole je tu inovace Textured Grip and spray grip coating, díky ní máte to neljepší držení ve všech herních situacích po celé délce hole.

Díky výztuze v krčku poskytuje čepel lepší cit.

Tento žádaný produkt Hokejka Sher-Wood Rekker Element 2 JR, Junior, 35, L, PP28 lze sehnat bezprostředně tu v rubrice kompozitové hokejky. Připravili jsme ještě ostatní produkty z této oblíbené sekce za příznivou cenu. Přední značka Sher-Wood má špičkové zboží. za dobrou cenu. To ovšem není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! Máme v nabídce však také další prověřené zboží od výrobce Sher-Wood. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.