Hokejka G. Ultrasonic Sr LFT

Brankáři z NHL, české extraligy a dalších světových soutěží sází na hokejku Supreme Ultrasonic, která je nástupcem velice populární hokejky... více informací »
Hokejka G. Ultrasonic Sr LFT
Značka: Bauer
6 499 Kč
DO OBCHODU >
Brankáři z NHL, české extraligy a dalších světových soutěží sází na hokejku Supreme Ultrasonic, která je nástupcem velice populární hokejky...

Brankáři z NHL, české extraligy a dalších světových soutěží sází na hokejku Supreme Ultrasonic, která je nástupcem velice populární hokejky 2SPRO. Při vývoji jsme se zaměřili především na zvýšení odolnosti hokejky a dle výsledků z testování jsme svého cíle dosáhli. Celé pádlo i s čepelí jsou vyrobené metodou Advanced Carbon Layering z karbonu TeXtreme, tedy ten nejlepší karbon v hokejovém odvětví byl propleten unikátní metodou, která snižuje váhu a zároveň zvyšuje odolnost. Shaft je vyrobený z 3K karbonu toto vylepšení mělo pozitivní vliv na váhu i odolnost shaftu. Na samotném pádle najdeme na zadní straně prodloužený Ergo Spine, díky čemuž jsme opět dopomohli zvýšení odolnosti hokejky.

Výjimečný a žádaný výrobek Hokejka G. Ultrasonic Sr LFT od značky se zárukou kvality Bauer je k dispozici teď za rozumné peníze. Nyní zakoupíte za 6 499 Kč.