Hokejka G. 3X Jr LFT

LFT - klasický gard, držení v pravé ruce. Juniorská brankářská hokejka Bauer Vapor 3X, kterou si můžete pořídit ve dvou velikostech. Navazuje na... více informací »
Hokejka G. 3X Jr LFT
Značka: Bauer
3 799 Kč
DO OBCHODU >
LFT - klasický gard, držení v pravé ruce. Juniorská brankářská hokejka Bauer Vapor 3X, kterou si můžete pořídit ve dvou velikostech. Navazuje na...

LFT – klasický gard, držení v pravé ruce. Juniorská brankářská hokejka Bauer Vapor 3X, kterou si můžete pořídit ve dvou velikostech. Navazuje na model X2.9 a je ideální především pro hobby brankáře a gólmany hrající na poloprofesionální úrovni. Mezi brankářskými holemi patří k tomu nejlepšímu na trhu v poměru cena/výkon. Buďte si jistí, že Vapor 3X je hokejka lehká jako pírko – v kategorii performance jde o nejlehčí hůl (váží 710 gramů). Toho se podařilo dosáhnout vytvořením speciálního jádra čepele s názvem ExpandCel. Samotná čepel dostala do výbavy technologii AEROFOAM a kulatou špičku, což vám umožní lépe ovládat hůl. Zaujme vás také kratší shaft, přizpůsobený aktuálním brankářským trendům. Ruku v ruce s moderním provedením jde i oblouková konstrukce pádla. Vapor X je výbornou volbou pro každého gólmana, který chce jít s dobou a používat nejmodernější výbavu, ale zároveň si nehodlá pořídit nejdražší produkty.

Oblíbený výrobek Hokejka G. 3X Jr LFT s pečetí kvality od značky Bauer snadno seženete právě teď u nás za akční cenu! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 3 799 Kč.