Hokejka CCM SuperTacks AS3 PRO JR, Junior, 50, R, P29

Hokejka CCM SuperTacks AS3 PRO JR -  je profi top model hokejky z řady Super Tacks, kterou používají profesionálové ve všech... více informací »
Hokejka CCM SuperTacks AS3 PRO JR
Značka: CCM
4 199 Kč
DO OBCHODU >
Hokejka CCM SuperTacks AS3 PRO JR -  je profi top model hokejky z řady Super Tacks, kterou používají profesionálové ve všech...

Hokejka CCM SuperTacks AS3 PRO JR –  je profi top model hokejky z řady Super Tacks, kterou používají profesionálové ve všech ligách světa včetně věhlasné NHL.

Hokejka CCM SuperTacks AS3 PRO JR –  je profi top model hokejky z řady Super Tacks, kterou používají profesionálové ve všech ligách světa včetně věhlasné NHL.

Popis:

  • Hokejky řady Tacks se vyznačují středním bodem ohybu – tzv. MID KICK POINT.
  • Díky měkčí střední sekci se prodlužuje doba ohybu a zvyšuje množství energie přenesené do rukojeti, zatímco tuhé zúžení posiluje stabilitu a reaktivnost.
  • Rukojeť hokejky je vyrobena za pomocí technologie vrstvených uhlíkových vláken NANOLITE! Vysoce funkční technologie vrstvených uhlíkových vláken v kombinaci s technologií Sigmatex® s výztužemi z tkaniny spread tow daly vzniknout holi, která je neuvěřitelně lehká a pevná zároveň. 
  • Osvědčený hranatý design nabízí hráči hůl s tradičním citem, která pohodlně padne do ruky.
  • Odlehčená čepel ACU4 XX-STIFF s nejtužší konstrukcí se vyznačuje taktilním povrchem pro maximální cit i kontrolu a vyztuženou patkou a špičkou pro nevídanou odolnost.
  • Právě tyto vlastnosti dělají z hokejky CCM Super Tacks AS3 PRO super odolnou a lehkou hokejku, kterou si prostě zamilujete.

Délka hokejky: 140cm


Kvalitní a oblíbený výrobek Hokejka CCM SuperTacks AS3 PRO JR, Junior, 50, R, dostanete zrovna tu na stránkách umístěný v sekci kompozitové hokejky! Najděte si akční produkty z této známé kategorie za outletovou cenu. To však není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. Podívejte se také na další produkty od výrobce CCM. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Populární výrobce CCM svým zákazníkům dodává velmi kvalitní zboží..

Tento nejprodávanější produkt Hokejka CCM SuperTacks AS3 PRO JR, Junior, 50, R, P29 od přední značky CCM dostanete již dnes za výborné peníze! Teď za akční cenu 4 199 Kč.