Profihokejka - vše pro hokej

Hokejka CCM SuperTacks AS2 Pro YTH, Dětská, 20, R, P29

Levný kousek Hokejka CCM SuperTacks AS2 Pro YTH, Dětská, 20, R, P29 od značky s tradicí a dobrou pověstí CCM snadno můžete pořídit právě dnes výhodně. Cenově vychází na 2 408 Kč.
EAN: 191520011185
Hokejka CCM SuperTacks AS2 Pro YTH
Ověřit dostupnost
Značka: CCM
2 408
Popis produktu

Hokejka CCM Tacks AS2 PRO je profesionální hokejka z řady Tacks, kterou používají hráči v nejlepších soutěžích na světě, včetně NHL!

MAXIMALIZOVANÝ STŘEDNÍ BOD ODPALU. Díky měkčí střední sekci se prodlužuje doba ohybu a zvyšuje množství energie přenesené do rukojeti, zatímco tuhé zúžení posiluje stabilitu a reaktivnost. TECHNOLOGIE RUKOJETI X-FLOW je vyspělá technologie lisování, která umožňuje zaplnění všech dutin a odstranění nadbytečné pryskyřice, čímž se zvyšuje kvalita, pevnost a odolnost rukojeti a zároveň snižuje celková hmotnost hole. ČEPEL ACU X-STIFF má extra tuhou, a přitom odlehčenou konstrukci s taktilním povrchem pro maximální cit i kontrolu a s vyztuženou patkou a špičkou pro nevídanou odolnost. MATERIÁL SIGMATEX® SPREAD TOW je vysoce funkční tkanina, vyvinutá speciálně pro nás předním světovým výrobcem leteckých a kosmických technologií. Inovativní technika tkaní vláken propůjčuje holi lehkost, pevnost a odolnost.

Délka hokejky: 130cm