Hokejka CCM Jetspeed PureLite JR, Junior, 50, R, P29

Hokejka CCM Jetspeed PureLite JR -  je skvělá a oblíbená hokejka, určená pro rychlost hry a vhodná pro náročné hobby hokejisty.... více informací »
Hokejka CCM Jetspeed PureLite JR
Značka: CCM
1 851 Kč
DO OBCHODU >
Hokejka CCM Jetspeed PureLite JR -  je skvělá a oblíbená hokejka, určená pro rychlost hry a vhodná pro náročné hobby hokejisty....

Hokejka CCM Jetspeed PureLite JR –  je skvělá a oblíbená hokejka, určená pro rychlost hry a vhodná pro náročné hobby hokejisty.

Hokejka CCM Jetspeed PureLite JR –  je skvělá a oblíbená hokejka, určená pro rychlost hry a vhodná pro náročné hobby hokejisty.

Popis:

  • Hokejka je s čepelí Attackframe. Má ohybovou tuhost a zajistí maximální přesnost, tvrdší a rychlejší ránu.
  • Struktura hoejky snižuje únavu materiálu a tím zajišťuje dlouhou životnost hole.
  • Shaft je kompletně pokryt strategicky rozmístěným gripem, který zajišťuje lepší kontrolu a cit nad střelou. Bumper Technology v shaftu zvyšuje její odolnost i díky přidaným materiálům.
  • Tvar hokejky odpovídá F-geometrii.
  • Hokejka má mírně zahnutou čepel s oblou špičkou, je určená pro přesné střely a precizní přihrávky, ale i tečování střel.

Délka hokejky: 140cm

 

Nejprodávanější produkt Hokejka CCM Jetspeed PureLite naleznete rovnou tady na stránkách umístěný v sekci kompozitové hokejky. Najděte si parádní výrobky ve zmiňované kategorii za nejnižší cenu. Oblíbený dodavatel CCM má na skladě top sortiment za opravdu výhodné peníze! Nakupujte, dokud je zboží sladem! To ovšem není všechno, u nás toho najdete mnohem více. U nás v nabídce najdete další zboží značky CCM. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný kousek Hokejka CCM Jetspeed PureLite JR, Junior, 50, R, P29 od oblíbené značky se zárukou kvality CCM můžete dostat zde skutečně výhodně. Výhodně teď u nás za 1 851 Kč.