Hokejka Bauer Nexus 3N S21 Grip SR, Senior, 70, R, P92

Hokejka od oblíbené řady Nexus, která nestojí majlant a poskytuje vysokou kvalitu. Hokejka od oblíbené řady Nexus, která nestojí... více informací »
Hokejka Bauer Nexus 3N S21 Grip SR
Značka: Bauer
3 599 Kč
DO OBCHODU >
Hokejka od oblíbené řady Nexus, která nestojí majlant a poskytuje vysokou kvalitu. Hokejka od oblíbené řady Nexus, která nestojí...

Hokejka od oblíbené řady Nexus, která nestojí majlant a poskytuje vysokou kvalitu.

Hokejka od oblíbené řady Nexus, která nestojí majlant a poskytuje vysokou kvalitu.

Shaft hole má 5 hran, což přináší mnoho výhod především díky změně vrstvení uhlíkových vláken. Díky tomu je hokejka zase o něco lehčí (435 gramů u tvrdosti 87), lépe pruží a je snazší přenos energie do střely. Více vynikne i střední bod ohybu (kickpoint).

Technologie MaxBalance dělá hokejku lépe vyváženou a odolnější. Přechod do čepele díky MP mold poskytuje větší cit.


Kvalitní a žádaný produkt Hokejka Bauer Nexus 3N S21 Grip SR, Senior, 70, R, P92 je k získání bezstarostně tady a teď na našem webu v oblíbené kategorii kompozitové hokejky. Vyhledejte si unikátní produkty z naší kategorie za nejnižší cenu! Přední značka Bauer vás obohatí o top sortiment.! Máme toho více, prozkoumejte u nás také další kvalitní zboží od výrobce Bauer. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Vysoce kvalitní produkt Hokejka Bauer Nexus 3N S21 Grip SR, Senior, 70, R, P92 od top značky Bauer máte možnost koupit momentálně v naši nabídce ve výprodejové akci! Nabídky od 3 599 Kč.