Hokejka Bauer Nexus 3N Pro S21 Grip SR, Senior, 87, L, P92

Hokejka Bauer Nexus 3N Pro S21 Grip SR - je profesionální hokejka pro náročné hráče, tato řada Nexus je známá kick pointem,... více informací »
Hokejka Bauer Nexus 3N Pro S21 Grip SR
Značka: Bauer
5 699 Kč
DO OBCHODU >
Hokejka Bauer Nexus 3N Pro S21 Grip SR - je profesionální hokejka pro náročné hráče, tato řada Nexus je známá kick pointem,...

Hokejka Bauer Nexus 3N Pro S21 Grip SR – je profesionální hokejka pro náročné hráče, tato řada Nexus je známá kick pointem, který je jako dělaný pro rychlou a přesnou střelu.

Hokejka Bauer Nexus 3N Pro S21 Grip SR – je profesionální hokejka pro náročné hráče, tato řada Nexus je známá kick pointem, který je jako dělaný pro rychlou a přesnou střelu.

Popis:

  • Použitá technologie Dual Density Core Blade má jádro čepele složené ze dvou pěnových materiálů, čímž zdokonaluje celkovou rovnováhu hokejky a zároveň zvyšuje torzní tuhost a cit při střelbě.
  • Hokejka je velmi lehká a dochází tak k rychlejšímu přenosu energie z bodu ohybu směrem k čepeli.
  • Shaft je s čepelí spojen pomocí speciální technologie HP Mold, která přináší dokonalý přenos energie.
  • Nová technologie Max Balance přináší vyztužené hrany pomocí uhlíkových vláken, ty snižují váhu čepele, aniž by byla ohrožena její odolnost.
  • Hokejky Bauer Nexus se vyznačují konkávním tvarem shaftu, ostřejšími hranami a užšími boky.
  • Shaft je nejtužší ve své střední části a její horní a spodní části jsou flexibilnější,  tyto vlastnosti přináší rychlou střelbu zápěstím i příklepem.
  • Použitá technologie TeXtreme představuje ultra lehký a pevný karbon, který snižuje hmotnost hole při zachování pevnosti.

Ve slevě tento kus Hokejka Bauer Nexus 3N Pro S21 Grip SR, získáte teď tady na našem webu ve známé sekci kompozitové hokejky! Připravili jsme podobné produkty z této populární rubriky jednoduše online! Tento vyjímečný výrobce Bauer dlouhodobě nabízí top sortiment. za výborné peníze! A to ještě není vše!

Povedený produkt Hokejka Bauer Nexus 3N Pro S21 Grip SR, Senior, 87, L, P92 od dodavatele s dlouholetou historií Bauer máte možnost najít v naší nabídce skutečně levně. Výhodně za super cenu 5 699 Kč.