Helma CCM Fitlite 90 Combo SR, modrá, Senior, M, 54-59cm

Helma CCM Fitlite 80 SR – výborně kombinuje výhody nízké váhy s plně přizpůsobitelným tvarem a nejnovějšími inovacemi v... více informací »
Helma CCM Fitlite 90 Combo SR
Značka: CCM
4 054 Kč
DO OBCHODU >
Helma CCM Fitlite 80 SR – výborně kombinuje výhody nízké váhy s plně přizpůsobitelným tvarem a nejnovějšími inovacemi v...

Helma CCM Fitlite 80 SR – výborně kombinuje výhody nízké váhy s plně přizpůsobitelným tvarem a nejnovějšími inovacemi v oblasti bezpečnosti a ochrany.

Helma CCM Fitlite 80 SR – výborně kombinuje výhody nízké váhy s plně přizpůsobitelným tvarem a nejnovějšími inovacemi v oblasti bezpečnosti a ochrany. 

Kotva tabulky velikostí

 

Popis:

  • Tato helma využívá novou technologii R.E.D. je to systém kapalných měchýřů, které jsou umístěny v helmě mezi vložkou a hlavou hráče.
  • Vložka je vyrobena z flexibilního EPP a pohodlné výstelky.
  • Helma je oproti předchozímu modelu lehčí, ale i přesto zaručí dokonalou ochranu a pohodlí.
  • Systém MICRODIAL II umožňuje změnu velikosti helmy jednoduše a ihned přímo na hlavě hráče.
  • Mřížka ochrání obličej a předchází zranění.


Tento skvělý produkt jde koupit zrovna na stránkách v oblíbené sekci helmy. Nyní můžete najít další výrobky z této oblíbené sekce za rozumné peníze! Tato vyjímečná značka CCM dlouhodobě vyrábí vysoce kvalitní zboží. za super peníze! Náš sortiment je ale široký, u nás v nabídce najdete více kousků značky CCM. Najdete je níže na této stránce.

Tento kvalitní a levný produkt Helma CCM Fitlite 90 Combo SR, modrá, Senior, M, 54-59cm od společnosti s předním postavením na trhu CCM můžete najít právě teď v naší nabídce skutečně výhodně. Ceny od 4 054 Kč.