Hejduk Střelecká deska Hejduk Shooting Pad ICE + Nahrávač + 10 puků Zdarma

Set pro hráče, který už nechce být šedou myší svého týmu, ale jeho lídrem! Set pro hráče, který už nechce být šedou myší svého týmu, ale... více informací »
Hejduk Střelecká deska Hejduk Shooting Pad ICE + Nahrávač + 10 puků Zdarma
Značka: Hejduk
4 300 Kč
DO OBCHODU >
Set pro hráče, který už nechce být šedou myší svého týmu, ale jeho lídrem! Set pro hráče, který už nechce být šedou myší svého týmu, ale...

Set pro hráče, který už nechce být šedou myší svého týmu, ale jeho lídrem!

Set pro hráče, který už nechce být šedou myší svého týmu, ale jeho lídrem!

Už tě nebaví sledovat spoluhráče nebo ještě hůře protihráče, jak střílí góly zatímco ty leštíš lavičku? Změň to s tímhle speciálním setem, který z tebe udělá střeleckou mašinu!

Set obsahuje 10 puků, 2 metry čtverečné střelecké plochy shooting pad ice a tréninkový nahrávač.

10 puků se ze začátku bude chovat divně, ale už po pár tréniních nebudou končit nikde jinde než v rozích branky.

2 metry čtverečné plochy, která obsahuje klouzek ti skvěle vynahradí ledové prostředí, aby tak hůl dostala ten pravý cit.

Tréninkový nahrávač se stane tvým nejlepším parťákem za cestou k úspěchu.

Kombinace těchto tří věcí a tvrdé píle z tebe udělá střelce k pohledání! A to vše za zlevněnou cenu!

Často hledaný kus Hejduk Střelecká deska Hejduk můžete nakoupit jednoduše na webu v sekci hokejové doplňky! Vyhledejte si ostatní produkty ve zmíněné kategorii za parádní cenu! To ale není všechno, naše nabídka je široká! Máme v nabídce však také další kvalitní kousky od výrobce Hejduk. Najdete je níže na této stránce. Známá značka Hejduk nabízí vynikající sortiment.

Zajímavý produkt Hejduk Střelecká deska Hejduk Shooting Pad ICE + Nahrávač + 10 puků Zdarma od našeho předního výrobce Hejduk můžete nakoupit na našich stránkách teď právě opravdu výhodně. Výhodně za skvělou cenu 4 300 Kč.