Hejduk Plexi Hejduk Proline MHX vypouklé Fólie, čirá

Vypouklé plexi s výbornými optickými vlastnostmi, které není narozdíl od řady PROLINE vybavené folií proti mlžení a poškrábání. Rovnoměrně... více informací »
Hejduk Plexi Hejduk Proline MHX vypouklé Fólie
Značka: Hejduk
1 029 Kč
DO OBCHODU >
Vypouklé plexi s výbornými optickými vlastnostmi, které není narozdíl od řady PROLINE vybavené folií proti mlžení a poškrábání. Rovnoměrně...

Vypouklé plexi s výbornými optickými vlastnostmi, které není narozdíl od řady PROLINE vybavené folií proti mlžení a poškrábání.

Rovnoměrně vypouklé hokejové plexi Hejduksport. Tato řada vypouklých plexi není narozdíl od řady PROLINE vybavena folií proti mlžení a poškrábání. Součástí balení je montážní sada včetně silikonových podložek.

Rozměry modelu MH 990:

  • na středu: 8,3 cm
  • v nejširším místě: 9,5 cm


Naše společnost se zabývá výrobou a distribucí hokejových plexi a košů od roku 2001. Od této doby dochází každý rok ke kvalitativním i designovým inovacím výrobků. Navyšuje se kapacita výroby a každým rokem jsme pravidelně nuceni investovat nemalé finanční prostředky do certifikací, které splňují nejvyšší evropská a světová kritéria o ochraně obličeje. I přes tyto náklady se snažíme udržet velmi atraktivní cenu našich výrobků NE na úkor kvality, díky čemuž jsme jedni z největších světových distributorů plexi a košů na světě. Své distributory, kteří mají ve svých zemí exklusivitu na prodej naší značky, máme vedle evropských zemí také v Severní Americe, Japonsku a na Novém Zélandě. Plexi se těší velké oblibě jak u profesionálních hráčů v nejvyšších soutěžích, tak u rekreačních hokejistů ve všech těchto zemích. Každý rok jsou vidět naše plexi na mistrovství světa v hokeji a dalších velkých hokejových akcích, za což patří dík i našim distributorům. V domácí Extralize jsou plexi k vidění u hráčů ve všech klubech.

Součástí balení je hadřík a emulze, není však dodáváno v krabičce, nýbrž ve fólii.

Barva Čirá

Diskontní kus Hejduk Plexi Hejduk Proline MHX vypouklé Fólie, čirá od výrobce se zárukou kvality Hejduk máte možnost získat tady nyní opravdu levně. V současnosti pořídíte za cenu 1 029 Kč.