Dětské lední brusle Fila X-One Ice G, S, 29-32

Dětské lední brusle Fila X-One Ice G – dětské brusle s nastavitelnou velikostí v moderní designu s voděodolným materiálem jsou... více informací »
Dětské lední brusle Fila X-One Ice G
Značka: Fila
1 819 Kč
DO OBCHODU >
Dětské lední brusle Fila X-One Ice G – dětské brusle s nastavitelnou velikostí v moderní designu s voděodolným materiálem jsou...

Dětské lední brusle Fila X-One Ice G – dětské brusle s nastavitelnou velikostí v moderní designu s voděodolným materiálem jsou perfektní volbou pro malé bruslaře.

 

Dětské lední brusle Fila X-One Ice G – dětské brusle s nastavitelnou velikostí v moderní designu s voděodolným materiálem jsou perfektní volbou pro malé bruslaře.

 

Popis:

Díky nastavitelné velikosti lze brusle použít i více sezón. Anatomicky tvarovaná bota se přizpůsobí noze a s vnitřní sametovou výstelkou odvádějící pot a zajišťují komfort při jízdě. Konstrukce pro spolehlivé uchycení chodidla a díky kvalitnímu upínacímu systému (tkaničky, suchý zip a přezky) je lze perfektně dotáhnout a zajistí perfektní usazení nohy uvnitř brusle. Nůž je z leštěné oceli, navíc leštěný pískem, takže dodává dokonalý skluz.

Specifikace:

  • Nůž z leštěné nerezové oceli –  tloušťka 3,5 mm
  • Konstrukce skořepiny brusle pro podporu a lehkost
  • Model je určen pro dokonalé přizpůsobení a stabilitu
  • Nastavitelný systém zapínání s přezkou, řemínkem a tkaničkou
  • Polstrovaná podšívka se syntetickou kožešinou

 

Tento kvalitní a levný výrobek Dětské lední brusle Fila X-One Ice G, S, 29-32 můžete sehnat bez obtíží tady a teď na našem webu v oblíbené rubrice dětské lední brusle! Nyní získáte unikátní kusy ve zmiňované sekci za outletovou cenu. Známý dodavatel Fila dlouhodobě prodává velmi kvalitní výrobky.. Nakupujte, dokud je zboží sladem! Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás také další produkty od značky Fila. Najdete je níže na této stránce.

Vynikající výrobek Dětské lední brusle Fila X-One Ice G, S, 29-32 od známé kvalitní značky Fila máte možnost sehnat zrovna skutečně levně. Teď v akci 1 819 Kč.