Deska Super Power Shooting Pad

Dokonalá pomůcka pro trénink šikovnosti. Dokonalá pomůcka pro trénink šikovnosti. V moderním hokeji ubývá tvrdosti, a tak je... více informací »
Deska Super Power Shooting Pad
Značka: Potent Hockey
7 199 Kč
DO OBCHODU >
Dokonalá pomůcka pro trénink šikovnosti. Dokonalá pomůcka pro trénink šikovnosti. V moderním hokeji ubývá tvrdosti, a tak je...

Dokonalá pomůcka pro trénink šikovnosti.

Dokonalá pomůcka pro trénink šikovnosti.

V moderním hokeji ubývá tvrdosti, a tak je více prostoru pro využítí technických dovedností. Deska Super Power Shooting Pad je ideální pomůckou pro jejich zlepšení.

Obsahuje čtyři různé módy hry, kdy je možné zapojit nejen sebe, ale i protihráče.

Díky světélkům zabudovaným uvnitř desky přesně víte kam a kdy puk posunout.

Deska navíc obsahuje nahrávač na obou stranách kluziště, snadno si tak orazíte puk backhandem či forhandem.

Díky desce Super Power Shooting Pad zlepšíte své dovednosti s pukem, přihrávku i zpracování puku a zvýšíte svůj přehled a hokejové myšlení.

Kompatibilní pouze s originálním pukem, který je součástí balení.

Povedený výrobek můžete dostat také u nás v oblíbené kategorii desky a nahrávače! Nyní získáte parádní produkty z této oblíbené kategorie za skvělou cenu! Tento výrobce Potent Hockey představuje top sortiment ! A to je teprve začátek. U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce také další vybrané produkty od výrobce Potent Hockey. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Akční produkt Deska Super Power Shooting Pad od značky s dobrým jménem Potent Hockey snadno seženete tady a teď právě skutečně levně. V akci od 7 199 Kč.