Chrániče Playlife Joker Blue Sky (sada), XXS

Sada chráničů Playlife je základní sadou ochrany pro děti. Vyznačuje se pevnými velkými chrániči kolen a loktů pro maximální... více informací »
Chrániče Playlife Joker Blue Sky (sada)
Značka: Powerslide
499 Kč
DO OBCHODU >
Sada chráničů Playlife je základní sadou ochrany pro děti. Vyznačuje se pevnými velkými chrániči kolen a loktů pro maximální...

Sada chráničů Playlife je základní sadou ochrany pro děti. Vyznačuje se pevnými velkými chrániči kolen a loktů pro maximální bezpečnost.

Sada chráničů Playlife je základní sadou ochrany pro děti. Vyznačuje se pevnými velkými chrániči kolen a loktů pro maximální bezpečnost.

Vysoce kvalitní pěnové materiály EVA dokonale absorbují náraz. Tato sada chráničů je anatomicky navržena tak, aby pěkně a pohodlně seděla a bezpečně zůstala na svém místě. Chrániče zápěstí s horními a spodními dlahami poskytují dětem tu nejlepší možnou ochranu zápěstí. Barevné provedení sady ochranných pomůcek Playlife Yellow Glow nebo Blue Sky dokonale ladí se stejnojmennými velikostně nastavitelnými dětskými bruslemi od Playlife.

Tuto sadu lze použít pro všechny druhy akčních sportů jako je bruslení nebo skateboarding. S ochranným setem Playlife si děti užijí bruslení ještě více. Ochranná sada prošla evropským bezpečnostním testem EN 14120.

Vynikající produkt Chrániče Playlife Joker Blue Sky (sada), XXS máte možnost koupit snadno na stránkách v populární sekci chrániče. Pořiďte si zcela nové výrobky ze zmíněné rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu! To ale ovšem není vše, u nás vám nabízíme více. U nás v nabídce najdete další vybrané produkty od výrobce Powerslide. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel Powerslide dlouhodobě prodává velmi kvalitní výrobky za dobrou cenu.

Tento oblíbený produkt Chrániče Playlife Joker Blue Sky (sada), XXS od společnosti se zárukou kvality Powerslide můžete pořídit v naší internetové nabídce extra výhodně! Pouze nyní za 499 Kč.