Chrániče kolen Powerslide Onesie Women, XS-L

Chrániče kolen Powerslide Onesie Women - samostatný chránič kolen, kvalitní chrániče konstruovány pro maximální požitek z... více informací »
Chrániče kolen Powerslide Onesie Women
Značka: Powerslide
689 Kč
DO OBCHODU >
Chrániče kolen Powerslide Onesie Women - samostatný chránič kolen, kvalitní chrániče konstruovány pro maximální požitek z...

Chrániče kolen Powerslide Onesie Women – samostatný chránič kolen, kvalitní chrániče konstruovány pro maximální požitek z jízdy.

Chrániče kolen Powerslide Onesie Women – samostatný chránič kolen, kvalitní chrániče konstruovány pro maximální požitek z jízdy.

Popis:

  • Chrániče jsou extra pohodlné, dobře v nich vypadáte a především výborně ochrání.
  • Dvojitá EVA pěna je překryta anatomicky tvarovaným PE chráničem odolným proti nárazu a výborně tlumí nárazy.
  • Vytvořeno na základě čtyřstranně roztažitelné pletené bavlny.
  • Silikonové protiskluzové pásky vždy udrží chránič tam, kde má být.

Detail:

 

  • vnitřní materiál Cool max a Air-flow-systém zaručují vysokou prodyšnost díky odvětrávacím otvorům
  • navlékací roztažitelné pletené bavlny.
  • reflexní prvky pro zvýšení vlastní viditelnosti

 

 

 


Velmi žádaný produkt Chrániče kolen Powerslide Onesie je k získání zrovna na webu zařazený v kategorii chrániče! Nyní pořídíte další kousky z této oblíbené kategorie za outletovou cenu. To ale není všechno, máme toho více. Prozkoumejte u nás taky další kvalitní produkty od značky Powerslide. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Výrobce Powerslide pro své zákazníky prodává špičkové zboží.!

Tento designový výrobek Chrániče kolen Powerslide Onesie Women, XS-L od známé značky Powerslide pořídíte nyní za příznivou cenu. Na našich stránkách za 689 Kč.