Chránič kolen Bauer Supreme S18, Junior

Brankářské chrániče kolen Bauer Supreme jsou anatomicky tvarované nákolenice pro ochranu míst, kde končí betony. Brankářské... více informací »
Chránič kolen Bauer Supreme S18
Značka: Bauer
2 999 Kč
DO OBCHODU >
Brankářské chrániče kolen Bauer Supreme jsou anatomicky tvarované nákolenice pro ochranu míst, kde končí betony. Brankářské...

Brankářské chrániče kolen Bauer Supreme jsou anatomicky tvarované nákolenice pro ochranu míst, kde končí betony.

Brankářské chrániče kolen Bauer Supreme jsou anatomicky tvarované nákolenice pro ochranu míst, kde končí betony. Chránič kolene se jednoduše upíná pomocí několika pásků na suchý zip a bezpečně vyplní volný prostor uvnitř chrániče. Lehký výplňový materiál Vent Armor zaručí výbornou ochranu a neomezený pohyb. Technologie FleXorb pohltí více než 90% energie při nárazu, a tak se stává spolehlivou ochranou, tlumí nárazy a materiál velmi pohodlný . Výstelka je opatřená technologii 37.5™ . Ta opravdu rychle odpařuje pot a vysouší tkaninu. Vnitřní vložka  je vyrobena technologii Bauer Sanitized  a brání množení bakterií.

 

 

Žádaný výrobek Chránič kolen Bauer Supreme S18, Junior od výrobce Bauer jednoduše najdete na našich stránkách teď právě skutečně levně! Výhodně za cenu 2 999 Kč.