Brzdový držák Powerslide pro brzy HABS L/XL

Náhradní držák na brzdy HABS. Držák určený do většiny stávajících fitness bruslí Powerslide o rozměrech koleček 110mm –... více informací »
Brzdový držák Powerslide pro brzy HABS L/XL
Značka: Powerslide
220 Kč
DO OBCHODU >
Náhradní držák na brzdy HABS. Držák určený do většiny stávajících fitness bruslí Powerslide o rozměrech koleček 110mm –...

Náhradní držák na brzdy HABS. Držák určený do většiny stávajících fitness bruslí Powerslide o rozměrech koleček 110mm – 125mm.

Náhradní držák na brzdy HABS. Držák určený do většiny stávajících fitness bruslí Powerslide o rozměrech koleček 110mm – 125mm. Vhodný k držáku je špalek L/XL.

Oblíbený a kvalitní výrobek Brzdový držák Powerslide pro brzy HABS L/XL lze nakoupit ještě u nás umístěný v kategorii fitness! Vyberte si unikátní produkty ze zmíněné rubriky za nejnižší cenu! Věhlasný výrobce Powerslide nabízí špičkový sortiment. za dobrou cenu. Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás taky další vybrané kousky od značky Powerslide. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný produkt Brzdový držák Powerslide pro brzy HABS L/XL od dodavatele s dobrým jménem Powerslide jde získat momentálně na našich stránkách trvale výhodně! Právě teď za cenu 220 Kč.