Brzda Powerslide Habs Brake L/XL

Výškově nastavitelný brzdový systém (HABS) nabízí spoustu výhod oproti běžné patní brzdě. Funkce nastavení výšky je... více informací »
Brzda Powerslide Habs Brake L/XL
Značka: Powerslide
369 Kč
DO OBCHODU >
Výškově nastavitelný brzdový systém (HABS) nabízí spoustu výhod oproti běžné patní brzdě. Funkce nastavení výšky je...

Výškově nastavitelný brzdový systém (HABS) nabízí spoustu výhod oproti běžné patní brzdě. Funkce nastavení výšky je ideální pro nalezení preferované osobní brzdné polohy. Brzdná plocha má větší kontaktní plochu.

Brzda typu HABS je pokročilá technologie brzdění. Powerslide ve spolupráci se švýcarskými vědci vyvinul tento systém s vyšším účinkem brzdné síly. Při brzdění je potřeba více zvednou špičku brusle tak, aby se na brzdu přenesla co možná největší váha těla a tím se zvýšil tlak a snížila brzdná dráha. Špalek lze výškově nastavit pro vlastní styl bruslení a také při opotřebení, aby úhel brzdění byl stále stejný. Brzdový špalek je vyroben z odolného NR SBR materiálu s dlouhou životností. Vhodná pro kolečka maximálně 125mm.

 

Vynikající kousek můžete pořídit teď na našich stránkách v populární kategorii náhradní díly. Podívejte se na akční kusy z této populární rubriky za báječnou cenu! Výrobce Powerslide svým zákazníkům dodává špičkové produkty . Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás nabízíme více! Podívejte se také na další prověřené kousky od značky Powerslide. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě produkt Brzda Powerslide Habs Brake L/XL od přední značky Powerslide jednoduše získáte právě dnes za mimořádně nízkou cenu. Nyní získáte od 369 Kč.