Brusle Bauer Vapor 3X S21 JR, Junior, 1.0, 33.5, D

Brusle Bauer Vapor 3X S21 JR - poloprofesionální hokejové brusle  jsou modelem bruslí Bauer z řady Vapor. Brusle Bauer Vapor 3X S21... více informací »
Brusle Bauer Vapor 3X S21 JR
Značka: Bauer
8 499 Kč
DO OBCHODU >
Brusle Bauer Vapor 3X S21 JR - poloprofesionální hokejové brusle  jsou modelem bruslí Bauer z řady Vapor. Brusle Bauer Vapor 3X S21...

Brusle Bauer Vapor 3X S21 JR – poloprofesionální hokejové brusle  jsou modelem bruslí Bauer z řady Vapor.

Brusle Bauer Vapor 3X S21 JR – poloprofesionální hokejové brusle  jsou modelem bruslí Bauer z řady Vapor.

Popis:

Brusle je vyrobena za pomocí nejmodernějších technologií, z nejmodernějších materiálů a ohromí vás svým designem. Brusle Bauer kombinují maximální kvalitu a praktické využití, které pocítíte hned po prvním obutí. Řada bruslí Bauer Vapor je speciálně navržená pro hbité a rychle akcelerující hráče.

  • Jsou velmi kvalitní brusle pro lední hokej pro hráče na poloprofesionální až profesionální úrovni, které na trhu pořídíte.
  • V poměru ceny/výkon těžko najdete lepší a dostupnější brusle, vzhledem k cenové dostupnosti je tento model velmi oblíbený i mezi náročnými hobby hokejisty.
  • Tento model ocení především hokejisté, kteří mají rádi, když jim brusle poskytují výjimečnou podporu – o tu se stará skelet brusle z kompozitu FLEX.
  • V porovnání s předchozím modelem Vapor X 2.9 si můžete všimnout i nižší hmotnosti bruslí při zachování nadstandardní podpory pro hráče.
  • Špička boty má asymetrický tvar, ideálně propojuje nohu hráče s bruslí a minimalizuje negativní prostor kolem palce.
  • Pomyslnou třešničkou na dortu pak je vyšší LS+ nůž, který pomáhá zejména při přešlapování.
  • Nůž je navíc připravený na úpravu profilu. 
  • Tento model doporučujeme hokejistům, kteří nechtějí investovat do nejdražších modelů, ale přesto jim záleží na kvalitních bruslích.
Kotva tabulky velikostí

 

 

Tento nejprodávanější kousek Brusle Bauer Vapor 3X S21 JR, Junior, 1.0, 33.5, D od populární značky Bauer je k získání v naší online nabídce se slevou. Zrovna teď v akci za 8 499 Kč.