Brankářský nákrčník Brian’s Optik Neck Guard SR, černá, Senior

Nový anatomicky tvarovaný golmanský chránič krku a klíčních kostí Brian´s Optik Neck Guard. Brankářský chránič krku,... více informací »
Brankářský nákrčník Brian’s Optik Neck Guard SR
Značka: Brian’s
1 990 Kč
DO OBCHODU >
Nový anatomicky tvarovaný golmanský chránič krku a klíčních kostí Brian´s Optik Neck Guard. Brankářský chránič krku,...

Nový anatomicky tvarovaný golmanský chránič krku a klíčních kostí Brian´s Optik Neck Guard. Brankářský chránič krku, který je komfortně polstrovaný, pevný, s nastavitelným zapínáním na suchý zip.

Nový anatomicky tvarovaný golmanský chránič krku a klíčních kostí Brian´s Optik Neck GuardBrankářský chránič krku, který je komfortně polstrovaný, pevný, s nastavitelným zapínáním na suchý zip. 
 


Tento zlevněný výrobek Brankářský nákrčník Brian’s Optik Neck Guard SR, černá, je k dispozici bezstarostně tu na webu zařazený v sekci brankářské nákrčníky. Nyní koupíte další výrobky ve zmíněné rubrice za výprodejovou cenu! Náš sortiment je široký, máme v nabídce také další produkty od značky Brian’s. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce Brian’s má špičkový sortiment za akční ceny.

Zajímavý produkt Brankářský nákrčník Brian’s Optik Neck Guard SR, černá, Senior od značky se zárukou kvality Brian’s pohodlně dostanete zrovna dnes za výhodné peníze. Produkt nakoupíte teď u nás za 1 990 Kč.