Brankářská hokejka Sher-Wood Rekker Element 2 JR, Junior, 21″, L, PP41

Brankářská hokejka Sherwood Rekker RE 2 je druhým nejvyšším modelem pro rok 2021, která potěší všechny brankáře od... více informací »
Brankářská hokejka Sher-Wood Rekker Element 2 JR
Značka: Sher-Wood
2 999 Kč
DO OBCHODU >
Brankářská hokejka Sherwood Rekker RE 2 je druhým nejvyšším modelem pro rok 2021, která potěší všechny brankáře od...

Brankářská hokejka Sherwood Rekker RE 2 je druhým nejvyšším modelem pro rok 2021, která potěší všechny brankáře od zkušenějších po amatéry.

Brankářská hokejka Sherwood Rekker RE 2 je druhým nejvyšším modelem pro rok 2021, která potěší všechny brankáře od zkušenějších po amatéry.

 

Kotva tabulky velikostí

 

Vrstvy uhlíkových vláken Blackline, které jsou použity v čepeli, příložníku i rukojeti dodávají dostatečnou tuhost, zatímco maximálně redukují váhu hole.

Díky pěnové vložce VRF HD jsou vibrace způsobené nárazy sníženy, což dopomáhá celkovému pohodlí.

Pro lepší práci s pukem, která je v moderním hokeji nezbytná, je nyní čepel rychlejší díky technologii Break Out Flex. K lepší práci s holí dopomáhá i přepracovaný texturovaný povrch v kombinaci s povrchovou úpravou rukojeti, která zajišťuje maximální kontrolu a stabilitu rukavic.

Rukojeť má extrémně hladký povrch, díky technologii QPC Slide Shaft což je výhoda speciálně při vypichování puku.

Super produkt Brankářská hokejka Sher-Wood Rekker Element 2 JR, Junior, 21", L, PP41 od spolehlivé značky Sher-Wood pohodlně pořídíte na našich stránkách teď právě výhodně! Ceny od 2 999 Kč.