Brankářská hokejka Sher-Wood Rekker Element 2 INT, Intermediate, 24″, L, PP41

Brankářská hokejka Sherwood Rekker RE 2 je druhým nejvyšším modelem pro rok 2021, která potěší všechny brankáře od... více informací »
Brankářská hokejka Sher-Wood Rekker Element 2 INT
Značka: Sher-Wood
3 499 Kč
DO OBCHODU >
Brankářská hokejka Sherwood Rekker RE 2 je druhým nejvyšším modelem pro rok 2021, která potěší všechny brankáře od...

Brankářská hokejka Sherwood Rekker RE 2 je druhým nejvyšším modelem pro rok 2021, která potěší všechny brankáře od zkušenějších po amatéry.

Brankářská hokejka Sherwood Rekker RE 2 je druhým nejvyšším modelem pro rok 2021, která potěší všechny brankáře od zkušenějších po amatéry. 

Kotva tabulky velikostí

 

Vrstvy uhlíkových vláken Blackline, které jsou použity v čepeli, příložníku i rukojeti dodávají dostatečnou tuhost, zatímco maximálně redukují váhu hole.

Díky pěnové vložce VRF HD jsou vibrace způsobené nárazy sníženy, což dopomáhá celkovému pohodlí.

Pro lepší práci s pukem, která je v moderním hokeji nezbytná, je nyní čepel rychlejší díky technologii Break Out Flex. K lepší práci s holí dopomáhá i přepracovaný texturovaný povrch v kombinaci s povrchovou úpravou rukojeti, která zajišťuje maximální kontrolu a stabilitu rukavic.

Rukojeť má extrémně hladký povrch, díky technologii QPC Slide Shaft což je výhoda speciálně při vypichování puku.


Ve slevě produkt Brankářská hokejka Sher-Wood Rekker Element máte možnost sehnat právě nyní na webu v populární sekci kompozitové brankářské hokejky! Nyní si můžete vybrat ještě jiné produkty ve zmíněné kategorii ve výhodné akci!

Tento vynikající výrobek Brankářská hokejka Sher-Wood Rekker Element 2 INT, Intermediate, 24", L, PP41 od známé společnosti Sher-Wood snadno seženete v naší internetové nabídce za super cenu! Nyní pořídíte za 3 499 Kč.