Brankářská hokejka CCM Eflex 5.9 JR, bílá-černá, Junior, 21″, R, P4

Brankářská hokejka CCM Eflex 5.9 JR -profi model brankářské hokejky, je to oblíbený model, hokejka je pevná a přitom lehká.... více informací »
Brankářská hokejka CCM Eflex 5.9 JR
Značka: CCM
5 106 Kč
DO OBCHODU >
Brankářská hokejka CCM Eflex 5.9 JR -profi model brankářské hokejky, je to oblíbený model, hokejka je pevná a přitom lehká....

Brankářská hokejka CCM Eflex 5.9 JR -profi model brankářské hokejky, je to oblíbený model, hokejka je pevná a přitom lehká.

Brankářská hokejka CCM Eflex 5.9 JR -profi model brankářské hokejky, je to oblíbený model, hokejka je pevná a přitom lehká.

 

Kotva tabulky velikostí

 

Popis:

  • Technologie lopatky ZEROFLUX. Lehká konstrukce tlumí vibrace pro dokonalý cit i kontrolu nad odraženými puky.
  • Materiál hole tvoří tkané uhlíkové vlákno, které zvětšuje celkovou tuhost i pevnost pro vylepšenou odolnost (TECHNOLOGIE CARBON MATRIX).
  • Nová nižší tvrdost s měkčí rukojetí.
  • Díky tomu jsme vylepšili profil tvrdosti, aby nízký FLEX lépe odpovídal potřebám současné hry.
  • Práce s pukem bude mnohem snazší díky optimalizovanému a vyváženějšímu bodu ohybu.
  • Zaoblený tvar zajišťuje vyšší odolnost proti nárazu a větší pohodlí.
  • Optimalizovaná textura čepele snižuje hmotnost a zlepšuje kontrolu nad puky.


Hodně žádaný produkt máte možnost sehnat aktuálně na stránkách v sekci kompozitové brankářské hokejky! Získejte zlevněné kusy z této oblíbené rubriky za rozumné peníze. Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce však také další produkty od výrobce CCM. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Levný produkt Brankářská hokejka CCM Eflex 5.9 JR, bílá-černá, Junior, 21", R, P4 od společnosti se zárukou kvality CCM je k dispozici aktuálně za nejnižší cenu. Ceny již od 5 106 Kč.