Brankářská hokejka CCM Eflex 5.9 INT, bílá-černá, Intermediate, 24″, L, P4

Brankářská hokejka CCM Eflex 5.9 INT - profi model brankářské hokejky  a oblíbený model,hokejka je pevná a přitom lehká.... více informací »
Brankářská hokejka CCM Eflex 5.9 INT
Značka: CCM
5 348 Kč
DO OBCHODU >
Brankářská hokejka CCM Eflex 5.9 INT - profi model brankářské hokejky  a oblíbený model,hokejka je pevná a přitom lehká....

Brankářská hokejka CCM Eflex 5.9 INT – profi model brankářské hokejky  a oblíbený model,hokejka je pevná a přitom lehká.

Brankářská hokejka CCM Eflex 5.9 INT – profi model brankářské hokejky  a oblíbený model,hokejka je pevná a přitom lehká.

 

Kotva tabulky velikostí

 

Popis:

  • Technologie lopatky ZEROFLUX. Lehká konstrukce tlumí vibrace pro dokonalý cit i kontrolu nad odraženými puky.
  • Materiál hole tvoří tkané uhlíkové vlákno, které zvětšuje celkovou tuhost i pevnost pro vylepšenou odolnost (TECHNOLOGIE CARBON MATRIX).
  • Nová nižší tvrdost s měkčí rukojetí.
  • Díky tomu jsme vylepšili profil tvrdosti, aby nízký FLEX lépe odpovídal potřebám současné hry.
  • Práce s pukem bude mnohem snazší díky optimalizovanému a vyváženějšímu bodu ohybu.
  • Zaoblený tvar zajišťuje vyšší odolnost proti nárazu a větší pohodlí.
  • Optimalizovaná textura čepele snižuje hmotnost a zlepšuje kontrolu nad puky.

Akční a ve slevě kus Brankářská hokejka CCM Eflex 5.9 lze sehnat bez problémů tu na našich stránkách zařazený v rubrice kompozitové brankářské hokejky. Prozkoumejte parádní produkty z této oblíbené kategorie za nejnižší cenu. Možná ale hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více! U nás totiž najdete další prověřené kousky od značky CCM. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce CCM vás a vaše blízké obohatí o velmi kvalitní zboží. se zárukou.

Neodolatelný kus Brankářská hokejka CCM Eflex 5.9 INT, bílá-černá, Intermediate, 24", L, P4 od našeho výrobce CCM snadno naleznete právě nyní skutečně levně. Výhodně teď u nás za 5 348 Kč.