Brankářská hokejka Brian's GSU4 Foam INT, šedá, Intermediate, 25″, R

Nová brankářská hokejka Brian´s GSU-4 s příložníkem z pěnového jádra. Ideální hůl pro náročné hobby a amatérské... více informací »
Brankářská hokejka Brian's GSU4 Foam INT
Značka: Brian’s
2 099 Kč
DO OBCHODU >
Nová brankářská hokejka Brian´s GSU-4 s příložníkem z pěnového jádra. Ideální hůl pro náročné hobby a amatérské...

Nová brankářská hokejka Brian´s GSU-4 s příložníkem z pěnového jádra. Ideální hůl
pro náročné hobby a amatérské hráče. Povedená brankářská hokejka s klasickým designem kanadského výrobce
Brian´s. Velmi lehká hokejka s výbornou životností a herními vlastnostmi.

Nová brankářská hokejka Brian´s GSU-4 s příložníkem z pěnového jádra. Ideální hůl pro náročné hobby a amatérské hráče. Povedená brankářská hokejka s klasickým designem kanadského výrobce Brian´s. Velmi lehká hokejka s výbornou životností a herními vlastnostmi. Díky svému materiálu a provedení je určená především pro náročné amatérské a hobby brankáře, kteří hledají hokejku s co nejlepším poměrem ceny a kvality. Dřevěné hokejky s označením Brian´s GSU jsou oblíbené pro nízkou hmotnost a dlouhou životnost. Hokejky tradičního výrobce v pěkném designu s velkým legem B-Star na příložníku. Jsme výhradním dovozcem kanadské golmanské výstroje Brian´s do České republiky.

 

Kotva tabulky velikostí

 

Nejlevnější varianta je s označením GSU-1 Wood v bílo-černém provedení. Celo-dřevěná hokejka pro brankáře, kteří nechtějí do vybavení investovat velké peníze. Dostačující hůl pro každého nenáročného, nebo začínajícího gólmana. Od řady GSU-1 se dá očekávat výborná životnost, oproti vyšším modelům má však o něco vyšší hmotnost (není to ale žádná tragédie). Dalším modelem je bílo-modrá řada GSU-2 ABS, která má navíc vyztuženou čepel ABS jádrem. Díky ABS jádru je zajištěna delší životnost. Hokejka se hodí hobby brankářům, použít ji můžete také na hokejbal. Třetí v pořadí, hokejka GSU-3 Light Wood v bílo-červené je kvalitní odlehčená dřevěná hokejka, se kterou se neztratí žádný brankář v nižších soutěžích. Velmi nízká hmotnost a super životnost jsou v kombinaci s cenovkou velmi výraznými klady této hole Brian´s. Poslední a nejkvalitnější je hokejka řady GSU-4 Foam Core. Pěnovka – jádro příložníku ze speciální pěny, která snižuje celkovou hmotnost hokejky. Hokejka s výbornými vlastnostmi pro náročné hobbíky, amatérské hráče krajských přeborů a vyšších soutěží. Shaft je vyroben z Plywood materiálu, čepel s příložníkem jsou kombinací PU Core C-Fabric/PU Core G-Laminate.

 


Oblíbený produkt jde nakoupit již dnes tu umístěný v kategorii pěnové a dřevěné brankářské hokejky! Nyní získáte ještě ostatní produkty z této oblíbené rubriky ve výprodejové akci.

Hodně oblíbený produkt Brankářská hokejka Brian's GSU4 Foam INT, šedá, Intermediate, 25", R od výrobce se skvělou pověstí Brian’s lze pořídit u nás teď za super cenu. Právě teď jen za 2 099 Kč.