Betony Prodigy GSX Yth

Betony GSX kategorie Youth jsou jediným modelem značky Bauer v této velikostní kategorii. Řada GSX není ani Supreme ani Vapor, ale je to kompletní nová... více informací »
Betony Prodigy GSX Yth
Značka: Bauer
5 399 Kč
DO OBCHODU >
Betony GSX kategorie Youth jsou jediným modelem značky Bauer v této velikostní kategorii. Řada GSX není ani Supreme ani Vapor, ale je to kompletní nová...

Betony GSX kategorie Youth jsou jediným modelem značky Bauer v této velikostní kategorii. Řada GSX není ani Supreme ani Vapor, ale je to kompletní nová řada, která spojuje to nejoblíbenější z obou dvou rodin. V tomto případě se jedná o flex betonů Vapor a tvar betonů Supreme. Betony Prodigy oproti předešlému modelu doznali drobných, ale za to podstatných vylepšení a proto se nyní jedná o betony vhodné nejen pro začínající brankáře, ale i pro ty co už nějakou dobu chytají, ale juniorská velikost je pro ně zbytečně velká.

Ve slevě produkt Betony Prodigy GSX Yth od výrobce s dobrým jménem Bauer snadno seženete momentálně v naši nabídce skutečně levně! Cena již od 5 399 Kč.