Bauer Rukavice Bauer Pro Series S21 INT, Intermediate, 13″, černá

Rukavice Bauer PRO Series jsou profesionálním modelem rukavic, které byly vyvinuty pro ty nejlepší hráče na světě! Rukavice Bauer PRO Series jsou... více informací »
Bauer Rukavice Bauer Pro Series S21 INT
Značka: Bauer
4 499 Kč
DO OBCHODU >
Rukavice Bauer PRO Series jsou profesionálním modelem rukavic, které byly vyvinuty pro ty nejlepší hráče na světě! Rukavice Bauer PRO Series jsou...

Rukavice Bauer PRO Series jsou profesionálním modelem rukavic, které byly vyvinuty pro ty nejlepší hráče na světě!

Rukavice Bauer PRO Series jsou profesionálním modelem rukavic, které byly vyvinuty pro ty nejlepší hráče na světě!

Vnější hřbet této rukavice tvoří pěna dvojí hustoty s HYPERLITE HD pěnou. To je velmi lehká pěna, která dokonale ochrání, ale zachová rukavici lehkou a pohodlnou. Povrch rukavice tvoří technologie PRO Lite Tex s PU překrytím. Pěna dvojí hustoty s HYPERLITE HD pěnou a výztuhami z PE materiálu dokonale ochrání prsty. technologie SHOT BOOST FINGERS díky které je nově prostředníček a prsteníček konstruován ze 3 částí pro perfektní úchop hole, cit a snadnější střelbu. Palec rukavice je klasicky dvoudílný a skvěle pohyblivý. Dlaň PRO PALM z jemné slonoviny nabízí jedinečný cit při střelbě a práci s holí. Skvělá odolnost je samozřejmostí.

Barva Černá

Tento skvělý výrobek Bauer Rukavice Bauer Pro Series S21 INT, Intermediate, 13", černá od populární značky Bauer jednoduše můžete sehnat aktuálně na našich stránkách až neuvěřitelně levně. Nyní zakoupíte za 4 499 Kč.