Bauer Lokty Bauer Supreme 2S Pro S19 SR, Senior, S

Nejvyšší model chráničů loktů řady Supreme pro sezónu 2019/20. Maximální ochrana, lehkost, ale i mobilita – to jsou chrániče loktů Bauer... více informací »
Bauer Lokty Bauer Supreme 2S Pro S19 SR
Značka: Bauer
2 099 Kč
DO OBCHODU >
Nejvyšší model chráničů loktů řady Supreme pro sezónu 2019/20. Maximální ochrana, lehkost, ale i mobilita – to jsou chrániče loktů Bauer...

Nejvyšší model chráničů loktů řady Supreme pro sezónu 2019/20.

Maximální ochrana, lehkost, ale i mobilita – to jsou chrániče loktů Bauer Supreme 2S Pro. Oblast loktu je chráněna AMP výliskem, díky kterému se chránič dokonale přizpůsobí a nebrání v pohybu, tomu pomáhá i plovoucí chránič v oblasti bicepsu, chránič tak skvěle drží na místě a zároveň perfektně chrání. O ochranu předloktí se chrání Curv Composite, který skvěle tlumí nárazy. Celková ochrana je podpořena speciální technologií PORON® XRD™, která dokonale pohlcuje nárazy. Dokonalé chrániče, pro dokonalé hokejisty!

Varianta Senior

Tento oblíbený výrobek Bauer Lokty Bauer Supreme 2S Pro S19 SR, Senior, S od značky se zárukou kvality Bauer jednoduše pořídíte bezpečně online za parádní cenu. Produkt nakoupíte teď u nás za 2 099 Kč.