Bauer Kalhoty Bauer Supreme 2S S19 JR, červená, Junior, XL

Zcela nové pro hokejovou sezónu 2019 jsou hokejové kalhoty Supreme 2S Junior od Bauer. Kalhoty mají anatomický střih a ochranu na elitní úrovni. Zcela... více informací »
Bauer Kalhoty Bauer Supreme 2S S19 JR
Značka: Bauer
2 699 Kč
DO OBCHODU >
Zcela nové pro hokejovou sezónu 2019 jsou hokejové kalhoty Supreme 2S Junior od Bauer. Kalhoty mají anatomický střih a ochranu na elitní úrovni. Zcela...

Zcela nové pro hokejovou sezónu 2019 jsou hokejové kalhoty Supreme 2S Junior od Bauer. Kalhoty mají anatomický střih a ochranu na elitní úrovni.

Zcela nové pro hokejovou sezónu 2019 jsou hokejové kalhoty Supreme 2S Junior od Bauer. Kalhoty mají anatomický střih a ochranu na elitní úrovni.

Ochranné prvky ledvin a kyčlí na hokejových kalhotách Supreme 2S jsou vybaveny tvarovanými HD pěnami a vložkami. Toto ochranné nastavení poskytuje hráčům ochranu na elitní úrovni to vše při neuvěřitelně nízké hmotnosti. Kolem páteře budou hráči plně chráněni samostatným polstrováním s vložkou z HD pěny. Tento materiál elitní úrovně poskytuje hráčům vynikající ochranu v citlivé oblasti dolní části páteře před nárazy.

Stehna hráčů budou také plně chráněna v hokejových kalhotách Supreme 2S díky jednodílnému chrániči stehen. Toto nastavení umožňuje, aby kalhoty zůstaly ultralehké, aniž by byla obětována ochrana na elitní úrovni. Kalhoty dále využívají roztažitelné klínky na nohy a otvory na zip na vnitřní straně stehna, což umožňuje hráčům dosáhnout maximální mobility a flexibility při jejich bruslení! Vše pokrývá nylon 8400 na úrovni s extra překrytím. Tento materiál je vysoce odolný proti oděru, což zvyšuje celkový vzhled a životnost kalhot.

Hokejové kalhoty mají vnitřní vrstvu ThermoMax +. Tato podšívka pomáhá odvádět vlhkost od těla a udržuje hráče v suchu a pohodlí. 

Pro přizpůsobení jsou kalhoty Supreme 2S Ice Hockey Pants opatřeny krycím pásem z MD pěny s bočním uvolněním, které umožňuje hráčům upravit, jak kalhoty pasují kolem pasu. Kalhoty mají také systém prodloužení + 1 palec, který jim umožňuje zvolit, jak dlouhé nebo krátké jsou kalhoty na stehnech.

Barva Červená

Tento designový produkt Bauer Kalhoty Bauer Supreme 2S S19 JR, červená, Junior, XL s osvědčenou značkou Bauer lze koupit online napořád výhodně. Nyní můžete mít za 2 699 Kč.