Bauer Holeně Bauer NSX S18 JR, Junior, 13″

Holenní chrániče Bauer NSX jsou zaměřeny na hobby hokej, čímž je dána příznivá cena chráničů. Chrániče ale nabízí dostatečnou kvalitu,... více informací »
Bauer Holeně Bauer NSX S18 JR
Značka: Bauer
1 079 Kč
DO OBCHODU >
Holenní chrániče Bauer NSX jsou zaměřeny na hobby hokej, čímž je dána příznivá cena chráničů. Chrániče ale nabízí dostatečnou kvalitu,...

Holenní chrániče Bauer NSX jsou zaměřeny na hobby hokej, čímž je dána příznivá cena chráničů. Chrániče ale nabízí dostatečnou kvalitu, lehkost a pohodlí.

Řada NSX je zaměřena na hobby hokej, čímž je dána příznivá cena chráničů. Chrániče ale nabízí dostatečnou kvalitu, lehkost a pohodlí.

 

Holeně  jsou chráněny pomocí tvrdých plastových výlisků. Lýtka pomocí MD pěny a PE výstelky, spodní stehna pak díky MD pěně. Nemusíte se tak bát  nepříjemných pádů na led. Vnější část chrániče je s hydrofobní výstelkou, která odvádí vlhkost. Chrániče lehce upevníte za pomocí systému dvou popruhů. Jsou navrženy v moderním černo-červeném designu.

Popis:

  • Anatomické uložení
  • Lisovaná čepice
  • Formovaná kolenní čepice
  • Lisovaná PE vložka, pěnové lýtko a ochrana MD kolenního křídla
  • Komfortní podšívka s technologií hydrofobní síťoviny
  • Elastický páskovací systém

Varianta Junior
Unikátní a oblíbený výrobek Bauer Holeně Bauer NSX S18 můžete dostat aktuálně tu na stránkách umístěný v sekci hokejové chrániče holení! Najděte si zcela nové kousky z této známé sekce za internetové ceny!

Velmi oblíbený produkt Bauer Holeně Bauer NSX S18 JR, Junior, 13" originál od výrobce Bauer snadno můžete získat aktuálně na našich stránkách skutečně levně. Nyní získáte od 1 079 Kč.