Bauer Hokejka Bauer Nexus 3N Pro S21 Grip INT, Intermediate, 55, L, P92

Hokejka Bauer Nexus 3N Pro S21 Grip - je profesionální hokejka pro náročné hráče, tato řada Nexus je známá kick pointem, který je jako dělaný pro... více informací »
Bauer Hokejka Bauer Nexus 3N Pro S21 Grip INT
Značka: Bauer
2 969 Kč
DO OBCHODU >
Hokejka Bauer Nexus 3N Pro S21 Grip - je profesionální hokejka pro náročné hráče, tato řada Nexus je známá kick pointem, který je jako dělaný pro...

Hokejka Bauer Nexus 3N Pro S21 Grip – je profesionální hokejka pro náročné hráče, tato řada Nexus je známá kick pointem, který je jako dělaný pro rychlou a přesnou střelu.

Hokejka Bauer Nexus 3N Pro S21 Grip – je profesionální hokejka pro náročné hráče, tato řada Nexus je známá kick pointem, který je jako dělaný pro rychlou a přesnou střelu.

Popis:

  • Použitá technologie Dual Density Core Blade má jádro čepele složené ze dvou pěnových materiálů, čímž zdokonaluje celkovou rovnováhu hokejky a zároveň zvyšuje torzní tuhost a cit při střelbě.
  • Hokejka je velmi lehká a dochází tak k rychlejšímu přenosu energie z bodu ohybu směrem k čepeli.
  • Shaft je s čepelí spojen pomocí speciální technologie HP Mold, která přináší dokonalý přenos energie.
  • Nová technologie Max Balance přináší vyztužené hrany pomocí uhlíkových vláken, ty snižují váhu čepele, aniž by byla ohrožena její odolnost.
  • Hokejky Bauer Nexus se vyznačují konkávním tvarem shaftu, ostřejšími hranami a užšími boky.
  • Shaft je nejtužší ve své střední části a její horní a spodní části jsou flexibilnější,  tyto vlastnosti přináší rychlou střelbu zápěstím i příklepem.
  • Použitá technologie TeXtreme představuje ultra lehký a pevný karbon, který snižuje hmotnost hole při zachování pevnosti.

Tvrdost 55 Nový produkt Bauer Hokejka Bauer Nexus 3N Pro S21 Grip INT, Intermediate, 55, L, P92 pořídíte právě nyní tady na webu umístěný v rubrice hokejky! Nyní koupíte ještě ostatní produkty z této populární rubriky za výhodnou cenu! Značka Bauer vám představuje skvělé výrobky Přesvědčte se. Nebojte, máme toho více, máme v nabídce další zboží od výrobce Bauer. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Žádaný produkt Bauer Hokejka Bauer Nexus 3N Pro S21 Grip INT, Intermediate, 55, L, P92 od výrobce Bauer jednoduše můžete získat zrovna dneska za výhodnou cenu. Výhodně teď u nás za 2 969 Kč.