Bauer Brankářské kalhoty Bauer Vapor 2XPro S19 SR, černá, Senior, L

Top model řady Vapor pro sezónu 2019/20. Brankářské kalhoty Bauer Vapor 2X Pro jsou určeny pro ty nejnáročnější brankáře na nejvyšší úrovni.... více informací »
Bauer Brankářské kalhoty Bauer Vapor 2XPro S19 SR
Značka: Bauer
10 599 Kč
DO OBCHODU >
Top model řady Vapor pro sezónu 2019/20. Brankářské kalhoty Bauer Vapor 2X Pro jsou určeny pro ty nejnáročnější brankáře na nejvyšší úrovni....

Top model řady Vapor pro sezónu 2019/20.

Brankářské kalhoty Bauer Vapor 2X Pro jsou určeny pro ty nejnáročnější brankáře na nejvyšší úrovni. Tomu odpovídá jejich hmotnost, úroveň ochrany a hlavně pohodlí. Kalhoty jsou nastavitelné díky novému pásku v oblasti boků, díky kterému si je stáhnete dle vlastních potřeb. Díky systému EXTENSION FLEX je pak možné přizpůsobit jejich délku v rozmezí 2,5cm. Dvoubodový rozsah pohybu zajistí dokonalý rozsah pohybu, což je nezbytné prakticky při každém zákroku na ledě. O ochranu se stará lehký a spolehlivý materiál CURV COMPOSITE. Skvělé kalhoty pro ty nejnáročnější brankáře.

Barva Černá
Tento kvalitní a levný produkt Bauer Brankářské kalhoty Bauer Vapor 2XPro S19 SR, černá, Senior, L můžete sehnat jednoduše tu na našem webu v populární kategorii hokejové kalhoty. Nyní si můžete pořídit jiné produkty z této oblíbené sekce ve výhodné akci. U nás vám nabízíme více, podívejte se taky na další kvalitní produkty od dodavatele Bauer. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný produkt Bauer Brankářské kalhoty Bauer Vapor 2XPro S19 SR, černá, Senior, L od dodavatele kvalitních produktů Bauer máte možnost koupit u nás teď za super peníze. Nyní lze objednat jen za 10 599 Kč.